UZINFOCOM logoUZINFOCOM logo
Biz har bir loyihaga alohida mehr beramiz
Biz jamiyatga va hamkorlarimizga o‘z maqsadlariga erishishga, qulaylikni ta’minlashga va hayotni yangi imkoniyatlar bilan to‘ldirishga yordam beradigan noyob IT yechimlarni yaratamiz.
O'zbekistan Respublikasi Hukumat Portali
O‘zbekiston Respublikasining Hukumat portali O‘zbekiston Respublikasi Hukumatining Internet tarmog‘idagi rasmiy davlat axborot resursi hisoblanadi. O‘zbekiston Respublikasining Hukumat portalining tashkil etilishi va qo‘llab-quvvatlanishi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2016-yil 3-iyundagi 188-son qaroriga muvofiq amalga oshirilyapti. O‘zbekiston Respublikasining Hukumat portali davlat organlarining, shuningdek yuridik va jismoniy shaxslar o‘rtasidagi elektron-axborot hamkorligi
Yugur.uz - 2024-yilda ishga tushirilgan onlayn sog‘lomlashtirish platformasi. U xalqaro va respublika yugurish tadbirlarini, shu jumladan marafonlarni tashkil etish imkonini beradi, shuningdek, natijalarni ro‘yxatga olish, kuzatish va monitoring qilish jarayonlarini raqamlashtirishni ta’minlaydi. Loyihaning asosiy maqsadi - sog‘lom turmush tarzini targ‘ib qilish, talabalarning bo‘sh vaqtini tashkil etish va aholini sport bilan muntazam shug‘ullanishga jalb qilish.
UDOCS biznes, mijozlar va hamkorlar o'rtasida elektron hujjatlarni yaratish, boshqarish va almashish, ish oqimlari va aloqalarni optimallashtirish uchun mo'ljallangan.
FUTSAL2024 Tizimi
Kompaniyamiz Raqamli texnologiyalar vazirligi va O‘zbekiston futbol assosiasiyasi bilan birgalikda 2024-yilda O‘zbekistonda bo‘lib o‘tadigan futzal bo‘yicha jahon chempionatiga chiptalar bo‘yicha ilg‘or axborot tizimi – FUTSAL2024 tizimini ishlab chiqish va joriy etish ishlarini muvaffaqiyatli yakunladi.
E-Obuna
“Obuna” yagona elektron platformasi O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2022-yil 27-iyundagi “Ommaviy axborot vositalarini qo‘llab-quvvatlash va jurnalistika sohasini rivojlantirish chora-tadbirlari to‘g‘risida”gi PQ-294-son qaroriga muvofiq ishlab chiqilgan innovatsion yechimdir. Platforma O‘zbekistonda davriy nashrlar, kitoblar va boshqa bosma mahsulotlarga obuna tizimini modernizatsiya qilish uchun mo‘ljallangan.